Od 2007 roku jesteśmy miłośnikami aut terenowych marki Jeep, które zaczęło się lokalnych spotkań i drobnego motania przy swoich autach, później pomagaliśmy znajomym, jednak z czasem zmieniło się to w styl życia.

Otworzyliśmy własny warsztat specjalizujący się tylko tą marką, by zapewnić najwyższy standard usług. Początki nie były łatwe, ale z czasem i po mnóstwie błędów, pomyłek czy skaleczeń nabraliśmy praktyki w rozbieraniu oraz przerabianiu Jeepów. Obecnie zajmujemy się serwisem wszystkich modeli Jeepa, zarówno podstawowymi naprawami, jak i skomplikowanymi modyfikacjami off-road’owymi. Z dnia na dzień liczba projektów „zmotanych” aut systematycznie rośnie, a każdy z nich napełnia nas ogromną satysfakcją. Od kilku lat montujemy również instalacje LPG, a nasza firma należy do autoryzowanych warsztatów firmy STAG, co potwierdza naszą staranność przy zakładaniu tych instalacji. Oferujemy także inne usługi takie jak: renowacja zabytkowych modeli Jeep’a, przyciemnianie szyb, napełnianie klimatyzacji czy zmiana tapicerki w samochodzie, dzięki czemu możemy zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta.

Prowadzimy także sklep internetowy z częściami do samochodów tej kultowej już marki.

Staramy się do każdego auta podchodzić indywidualnie i dokładać wszelkich starań, by wykonywane przez nas naprawy były o jak najwyższym poziomie. Każdy zadowolony klient motywuje nas do dalszego rozwoju.

Posiadamy autolawetę i oferujemy odbiór auta od klienta, naprawę, modyfikację, a po wykonaniu prac odwozimy samochód pod wskazany adres.

Samochód na lawecie jest ubezpieczony,  żeby właściciel nie musiał się martwić o swój pojazd.